Archiwa Bloga

Rezerwacja przez internet terminu wizyty w gabinecie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu osób stworzyliśmy na stronie formularz służący do rezerwacji terminów wizyt. Znajduje się on pod linkiem https://limbic.pl/rezerwacja. Można się do niego dostać przyciskiem ze strony głównej oraz z menu “Strefa Pacjenta”. Połączenie jest szyfrowane, więc wprowadzane dane są bezpieczne – podobnie jak w bankowości online. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie SMS. O zbliżającej się wizycie przypomnimy także 2 godziny przed jej rozpoczęciem. Zaktualizowaliśmy również regulamin placówki oraz godziny dostępności usług zgodnie ze stanem faktycznym.

Rozwiązanie te ułatwi Państwu wygodne korzystanie z naszych usług. Co raz trudniej jest się do nas dodzwonić, a w formularzu od razu jest widoczne, które terminy są dostępne. Zapraszamy do korzystania 🙂

M i JP Kołakowscy
Psycholog dziecięcy – nowa oferta

Wielokrotnie podczas prowadzenia konsultacji psychologicznych, psychoterapii lub treningów biofeedback byłem pytany przy różnych okazjach o dobrego psychologa dziecięcego.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mogę z dumą ogłosić, iż do zespołu placówki LIMBIC.PL dołączyła moja żona Magdalena. Radość jest tym większa, że Magda zajmuje się także prowadzeniem psychoterapii osób dorosłych, a w tym roku ilość osób chcących skorzystać z tej formy pracy jest znacząco wyższa niż wcześniej. Zapraszam do zapoznania się z poszerzoną ofertą.
JPK
Nowości

Uruchamiamy “Strefę Pacjenta”. Dział aktualności jest przeznaczony dla umieszczania nowości w ofercie placówki. Wpisy będą pojawiały się prawdopodobnie nieregularnie, jednak dołożę wszelkich starań by były przydatne. Dodatkowo pojawią się przydatne linki oraz pliki do pobrania – dostępne wyłącznie dla pacjentów. Zapraszam do zaglądania od czasu do czasu 🙂
JPK