Co wyróżnia limbic.pl?

Sprzęt
– Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, który ma certyfikat urządzenia medycznego.psycholog łomża - sprzęt
– Pozwala na jednoczesną pracę z biofeedbackiem i neurofeedbackiem.
– Pozwala monitorować jednocześnie 10 różnych parametrów psychofizjologicznych takich jak: fale mózgowe (EEG), napięcie mięśni (EMG), zmienność rytmu serca (BVP lub EKG), ruch gałek ocznych (EOG), wolne potencjały korowe (SCP), przewodność skóry (GSR, EDR), temperatura ciała i oddychanie.
– Głowica zapewnia do 8096 próbek na sekundę, które są trafiają do 24 bitowych przetworników analogowo-cyfrowych o skutecznej filtracji zakłóceń, co pozwala na uzyskanie dokładniejszych wyników (np. rejestracja zmian mikropsychofizjologicznych). W ten sposób pacjent uzyskuje dokładniejsze informacje zwrotne, co przekłada się na skuteczność terapii lub treningów.
– System jest lekki, posiada zasilenie bateryjne oraz połączenie bezprzewodowe lub rejestrację danych za zewnętrznym nośniku, co pozwala na użycie go do badań lub treningów/terapii w terenie (np. praca z traumą po wypadku komunikacyjnym).
– W razie wskazań diagnostycznych dysponujemy dostępem do 32 kanałowego urządzenia monitorującego pełnoczepkowe QEEG + kanały psychofizjologiczne.

Oprogramowaniepsycholog łomża - program
– Oprogramowanie używane z systemem ma praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji pod kątem indywidualnych potrzeb pacjenta/klienta. Informacją zwrotna, którą otrzymuje może być praktycznie dowolny plik cyfrowy (gra video, film, dźwięk lub muzyka, animacja, zdjęcia etc.) Osiągane wyniki są prezentowane w zrozumiały sposób (np. wykres postępu).
– Badania diagnostyczne QEEG w razie potrzeb są analizowane przy użyciu normatywnej bazy danych NeuroGuide – standaryzowanej na 727 zdrowych pacjentach w różnym wieku
– Posiadamy nieograniczony dostęp do naukowych baz danych takich jak: EBSCO, PsycINFO, PsycARTICLES, SocINDEX, Elsevier oraz innych co pozwala mi być na bieżąco zaznajomionym ze światową literaturą na temat biofeedbacku i tematów pokrewnych

Podejście do pacjenta
Posiadamy niezbędne uprawnienia i szkolenie do pracy tą metodą. Jesteśmy pasjonatami biofeedbacku i psychoterapii. W trakcie pracy z pacjentem oferujemy metodę pracy, która w naszym przekonaniu będzie dla niego najbardziej odpowiednia i skuteczna. W razie potrzeby integrujemy terapię biofeedback z psychoterapią. Każdy proces leczenie rozpoczynamy od dokładniej diagnozy zaistniałego problemu.