psycholog łomża - koronawirus

Funkcjonowanie gabinetu w trybie online

W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego, opierając się na otrzymanych zaleceniach zdecydowaliśmy o zmianie sposobu pracy w gabinecie w następujący sposób:

1. Konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia będą kontynuowane w formie on-line – co oznacza zdalne sesje audio-wideo przy użyciu komunikatorów, przy zachowaniu warunków bezpieczeństwa i poufności danych. Pozostałe usługi ulegają zawieszeniu.

Rekomendujemy korzystanie z komunikatora Skype. Pozostałe formy (Whatsapp, Signal i inne uznawane za bezpieczne) są także dopuszczalne. W celu zapewnienia prywatności polecamy użycie słuchawek z mikrofonem w odosobnionym pomieszczeniu – w przypadku trudności zadanie to spełnia samochód w ustronnym miejscu.

Koszty usługi należy pokryć z góry – klient otrzyma niezbędne informacje do dokonania płatności elektronicznej.

2. Zapewniamy możliwość szybkiej pomocy interwencyjnej pacjentom w kryzysowych sytuacjach (zarażenie, kwarantanna, PTSD, nawroty, stany lękowe i depresyjne, inne zakłócenia i objawy), które mogą pojawić się w związku z epidemią lub innymi sytuacjami życiowymi.

Godziny dostępności naszych usług nie ulegają zmianie.

3. W przypadku konieczności spotkania bezpośredniego (decyduje o tym osoba prowadząca) sesja taka może odbyć się po spełnieniu następujących wymogów bezpieczeństwa: pacjent nie prezentuje objawów chorobowych, przed sesją myjemy ręce zgodnie z instrukcją, siedzimy w maksymalnej odległości od siebie w wywietrzonym wcześniej gabinecie, nie podajemy sobie rąk, usługę rozliczamy z góry w formie bezgotówkowej.

Mimo niestandardowej sytuacji szczególnie zachęcamy do racjonalnego myślenia z dystansem do doniesień medialnych oraz życzymy pogody ducha 😉

Magdalena i Jan Paweł Kołakowscy