Jan Paweł Kołakowski

Wizyta w kilku krokach...

psycholog łomża - jan paweł kołakowski

Krok 1. Zapoznaj się z regulaminem placówki i zgodami. Moje usługi są dostępne w godzinach otwarcia placówki.

Krok 2. Zadzwoń lub napisz SMS na nr 880 440 699

Jeśli nie odbieram oddzwonię. W trakcie pracy terapeutycznej mam wyciszony telefon. Można także skontaktować się drogą elektroniczną.

Krok 3. Opłać spotkanie korzystając z otrzymanego linka do płatności elektronicznej.

Dostępne metody płatności to karta kredytowa/debetowa, BLIK, Przelewy24. Płatności są wymagane od osób zgłaszających się pierwszy raz.

Krok 4. Przyjdź na spotkanie w umówionym terminie 🙂

Więcej o mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Wykształcenie zdobyłem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na specjalności psychologia kliniczna z neuropsychologią. Jestem dyplomowanym trenerem i terapeutą Biofeedback i Neurofeedback III stopnia. Posiadam tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1790) wydany przez PARPA. Ukończyłem Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnień.

Jestem absolwentem Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii IPZ PTP, która posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Pracuję pod stałą superwizją kliniczną. Przestrzegam kodeksu zasad etycznych psychoterapeuty PTP.

W pracy terapeutycznej najważniejsze dla mnie jest by zaoferować pacjentowi optymalne rozwiązanie dobrane do jego trudności. W psychoterapii stosuję podejście integracyjne oparte o koncepcję schematów. Najwięcej czerpię z osiągnięć psychoterapii psychodynamicznej, humanistycznej, poznawczo-behawioralnej, egzystencjalnej i Gestalt. W razie potrzeby sięgam po inne techniki terapeutyczne lub formy pomocy psychologicznej.

Przed zdobyciem wykształcenia psychologicznego zajmowałem się prowadzeniem imprez muzycznych i integracyjnych – również bezalkoholowych. Zdobyte wówczas doświadczenie aktualnie wykorzystuję w prowadzonych warsztatach i szkoleniach. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz entuzjastą muzyki i aktywnego wypoczynku.

Zapraszam serdecznie,
Jan Paweł Kołakowski