Magdalena Kołakowska

Wizyta w kilku krokach...

psycholog łomża - magdalena kołakowska

Krok 1. Skorzystaj z formularza rezerwacji wizyty oraz opłać spotkanie. Przedpłata jest wymagana od osób zgłaszających się pierwszy raz.

Dostępne metody to karta kredytowa/debetowa, BLIK, Przelewy24. Płatności są obsługiwane przez operatora SumUp. Alternatywnie można wysłać SMS pod nr tel. 663 623 308, jednak prawdopodobnie nie zaproponuję innych terminów, niż widoczne na stronie.

Krok 2. Przyjdź na spotkanie w umówionym terminie 🙂

Więcej o mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Wiedzę zdobywałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na specjalności psychologia kliniczna z neuropsychologią. Ukończyłam również podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie pedagogiki – honorowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, po rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, przygotowującej do pracy psychoterapeutycznej w nurcie integracyjnym, będącej członkiem World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling. Jestem w trakcie certyfikacji z psychoterapii. Swoją prace psychoterapeutyczną systematycznie superwizję w Ośrodku INTRA w Warszawie.

W mojej pracy psychoterapeutycznej łączę wiele nurtów i teorii dostosowując je do potrzeb pacjenta. Najbliższe jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne oraz gestalt, oparte na humanistycznych wartościach oraz pełnym bezpieczeństwa i szacunku kontakcie między pacjentem, a terapeutą. Stosuję również metody nurtu poznawczo-behawioralnego i psychoanalitycznego.

Podczas spotkań psychoterapeutycznych dbam o poczucie bezpieczeństwa i szacunku dla wyborów drugiej osoby. W relacji z klientem ważne jest dla mnie podejście z uwagą i zrozumieniem do tego jak przeżywa swoją trudność i czego potrzebuje. Wspieram w szukaniu własnej energii oraz towarzyszę w drodze by poczuć się dobrze z samym sobą i otoczeniem.

Moje credo jako psychoterapeuty

Najważniejszy w psychoterapii jest według mnie autentyczny, pełen bezpieczeństwa i szacunku kontakt między terapeutą a pacjentem. Dzięki temu osoba potrzebująca pomocy może stopniowo zacząć konstruktywnie radzić sobie z trudnymi emocjami, dotrzeć do swoich prawdziwych potrzeb, rozwinąć swój potencjał i odzyskać spokój oraz radość.

Zapraszam serdecznie,
Magdalena Kołakowska