Magdalena Kołakowska

Wizyta w kilku krokach...

psycholog łomża - magdalena kołakowska

Krok 1. Skorzystaj z formularza rezerwacji wizyty oraz opłać spotkanie. Przedpłata jest wymagana od osób zgłaszających się pierwszy raz.

Dostępne metody to karta kredytowa/debetowa, BLIK, Przelewy24. Płatności są obsługiwane przez operatora SumUp. Alternatywnie można wysłać SMS pod nr tel. , jednak prawdopodobnie nie zaproponuję innych terminów, niż widoczne na stronie.

Krok 2. Przyjdź na spotkanie w umówionym terminie :)

Więcej o mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Wiedzę zdobywałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na specjalności psychologia kliniczna z neuropsychologią. Ukończyłam również podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie pedagogiki – honorowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jestem psychoterapeutą humanistycznym, po rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, przygotowującej do pracy psychoterapeutycznej w nurcie integracyjnym, będącej członkiem World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling. Jestem w trakcie certyfikacji z psychoterapii. Swoją prace psychoterapeutyczną systematycznie superwizję w Ośrodku INTRA w Warszawie.

W mojej pracy psychoterapeutycznej łączę wiele nurtów i teorii dostosowując je do potrzeb pacjenta. Najbliższe jest mi podejście humanistyczno – egzystencjalne oraz gestalt, oparte na humanistycznych wartościach oraz pełnym bezpieczeństwa i szacunku kontakcie między pacjentem, a terapeutą. Stosuję również metody nurtu poznawczo-behawioralnego i psychoanalitycznego.

Podczas spotkań psychoterapeutycznych dbam o poczucie bezpieczeństwa i szacunku dla wyborów drugiej osoby. W relacji z klientem ważne jest dla mnie podejście z uwagą i zrozumieniem do tego jak przeżywa swoją trudność i czego potrzebuje. Wspieram w szukaniu własnej energii oraz towarzyszę w drodze by poczuć się dobrze z samym sobą i otoczeniem.

Moje credo jako psychoterapeuty

Najważniejszy w psychoterapii jest według mnie autentyczny, pełen bezpieczeństwa i szacunku kontakt między terapeutą a pacjentem. Dzięki temu osoba potrzebująca pomocy może stopniowo zacząć konstruktywnie radzić sobie z trudnymi emocjami, dotrzeć do swoich prawdziwych potrzeb, rozwinąć swój potencjał i odzyskać spokój oraz radość.

Zapraszam serdecznie,
Magdalena Kołakowska