Anna Śleszyńska

Wizyta w kilku krokach

anna sleszynska foto

Krok 1. Skorzystaj z formularza rezerwacji wizyty oraz opłać spotkanie. Przedpłata jest wymagana od osób zgłaszających się pierwszy raz.

Dostępne metody to karta kredytowa/debetowa, BLIK, Przelewy24. Płatności są obsługiwane przez operatora SumUp.

Krok 2. Przyjdź na spotkanie w umówionym terminie 🙂

Więcej o mnie

Jestem psychologiem, specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji (absolwentem Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie), konsultantem i coachem kryzysowym oraz mediatorem. Ukończyłam również szkolenie w zakresie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w ośrodku CTSR w Warszawie akredytowane przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jestem także w trakcie studiów podyplomowych z psychotraumatologii. Pracuję pod superwizją. Posiadam doświadczenie w psychoedukacji i pracy terapeutycznej (terapia indywidualna i grupowa) z pacjentami współuzależnionymi i uzależnionymi w sposób krzyżowy, w szczególności od alkoholu z przypadkami podwójnej diagnozy. Mam także ponad 10 letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą. Od ponad 15 lat jestem również pracownikiem naukowo- dydaktycznym Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne w obszarze psychologii biznesu. Tam też w 2018 roku uzyskałam stopień naukowy doktora w zakresie ekonomii behawioralnej, która przy udziale psychologii pomaga w poznaniu rzeczywistych zachowań człowieka przy uwzględnieniu jego ograniczeń. W pracy naukowej zajmuję się analizą szeroko pojętych zachowań ludzkich.
Człowiek jest dla mnie skomplikowaną, ale zarazem i najbardziej fascynującą istotą na ziemi. Jego magia polega na indywidualnej niepowtarzalności. Dlatego każdy z nas inaczej doświadcza i zachowuje się w podobnych sytuacjach, przyjmując zróżnicowane postawy. Czasami sami nie jesteśmy w stanie sam sobie poradzić z problemami i potrzebujemy pomocy. Potrzeba wsparcia jest naturalną reakcją na trudne sytuacje których doświadczamy. Dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy, korzystaj z niej. W mojej pracy terapeutycznej najbliższe mi jest podejście integracyjne, które umożliwia dostosowanie techniki pracy bezpośrednio do potrzeb pacjenta. Ważna przy tym jest dla mnie empatia oraz budowanie poczucia zaufania i bezpieczeństwa.